Lité podlahy

27.5.2019 | | By | 0 Comments
300x250-1509716084.png

Máme tady novou, moderní, revouční technologii, která ušetří čas, náklady spojené s pokládkou podlah a v neposlední řadě uspořenou energii. Tím nejlepším, co se nám v současnosti nabízí jsou lité podlahy.
Tato novinka postupně proniká čím dál víc do podvědomí lidí. Lité podlahy se dají využít jak do průmyslových prostor, kanceláří tak i do rodinných domů. Rozdílem od klasické betonové podlahy je například tekutost podlahy, díky níž lze aplikovat směs přímo z autodomíchávače a svou samonivelační schopností se rovnoměrně rozlije v prostoru, to vše bez použití stěrek, lepidel a dalšího materiálu. Potěr podlahy je po vytvrdnutí maximálně hladký, bez trhlin a deformací do miskovitého tvaru, znamého např. u klasické betonové podlahy. Po 24 hodinách se dá po podlaze chodit a po dalších 48 hodinách můžeme již aplikovat vrchní pokládku dlažby, koberce nebo plovoucí podlahy.

Komfort

Lité podlahy nám svými vlastnostmi přinášejí perfektní řešení využití energie, práce a času při stavbě či rekontrukci domu a zajišťuje nám potřebný komfort, na který se klade důraz především.